O nás

Salon Carmen - půjčovna svatebních a společenských šatů se sídlem v Nové Pace, vzdálená 15 km od Jičína a 20 km od Vrchlabí.

Kdo jsme a co děláme?

V Salonu Carmen Vám pomůžeme nejen s výběrem svatebních šatů, ale i se vším, co se samotnou přípravou svatby souvisí, jako je výběr obleku pro ženicha, oblečení pro družičky i mládence, výběr svatebního oznámení, snubních prstýnků, výzdoba aut a mnohé další.

Zabýváme se půjčováním svatebních šatů, ale i šatů společenských. Přijďte si vyzkoušet atraktivní modely z naší bohaté společenské a plesové kolekce 2012/2013.

Pokud se chystáte navštěvovat kurzy tance a společenské výchovy, je nám radostí oznámit Vám, že na šaty do tanečních poskytujeme výrazné slevy.

Přihlášky a harmonogram jednotlivých lekcí v Nové Pace, Hořicích, Ostroměři, Slatinách a Vrchlabí naleznete na webových stránkách učitele tance - Romana Konopáska.

Proč byste měli navštívit právě nás?

V našem salonu na Vás čeká příjemné prostředí, individuální přístup a trpělivý personál, který Vám ochotně pomůže vybrat z široké nabídky modelů to pravé přesně pro Vás.

Na trhu svatební módy působíme již od roku 1992. Z malé půjčovny, která měla k dispozici svatební šaty v poměrně omezeném množství, se z nás postupem času stal vyhledávaný svatební salon. V současné době je naše nabídka rozšířena i o společenské a plesové šaty.

Během roku pravidelně navštěvujeme veletrhy a výstavy, abychom pro Vás mohli připravovat aktuální kolekce, neustále je doplňovat a nabízet tak modely dle nejnovějších módních trendů.

V čem jsme výjimeční?

  • naše práce nás baví, děláme ji s potěšením a úsměvem k Vaší maximální spokojenosti
  • vždy se snažíme vyhovět a na všech podrobnostech se s Vámi domluvit
  • objednávat se k nám nemusíte, bude nám potěšením věnovat se Vám kdykoliv v průběhu otevírací doby salonu
  • naše prodejní ceny jsou ve většině případů nižší než ceny výrobců uvedené na Internetu (díky široké síti našich dodavatelů a dlouhodobé spolupráci)
  • stálým zákazníkům poskytujeme individuální finanční zvýhodnění
  • zajímavý slevový program pro účastnice tanečních kurzů
  • modely našich šatů najdete v reálné podobě v naší fotogalerii
  • všechny katalogy svatebních oznámení Vám zapůjčíme na víkend zdarma, vybírat tak můžete v klidu a pohodlí Vašeho domova
  • ozdoby do vlasů Vám zapůjčíme na zkoušku ke kadeřnici zdarma
  • současně nabízíme velký výběr spodního prádla, punčochového zboží, košil a kravat v partnerské prodejně umístěné hned vedle salonu (Textil-galanterie Alena Militká)