Naši klienti

Mezi naše spokojené zákazníky patří nevěsty, ženichové, jejich svědci, absolventky tanečních kurzů, maturantky a další, pocházející z měst Vrchlabí, Jilemnice, Víchová nad Jizerou, Hostinné, Praha, Jičín a v neposlední řadě Nová Paka a blízké okolí.

Co o nás říkají naši klienti?

Moc děkuji milé a ochotné paní Honzákové v půjčovně za profesionální a sympatický přístup a za rady při výběru šatů..Určitě všem vřele doporučuji :-)... Moc děkuji a přeji krásné a sluníčkové dny a mooooře spokojených zákaznic :-)

— Simona Matějková,

Se svatebním salonem Carmen mám vynikající zkušenost. Oceňuji především vstřícný, přátelský a individuální přístup. Navíc je skvělé, že dokáží vybrané šaty upravit na míru tak, že dokonale sedí. Půjčovala jsem si zde šaty do tanečních, maturitní a teď i svatební šaty (mají velký výběr) a mohu jen doporučit :-)

— Markéta Hnyková, Hořice v Podkrkonoší

Pokud některá sháníte plesové šaty, mohu Vám doporučit Salon Carmen. Krásné modely za velmi příznivé ceny. Obsluha opravdu na úrovni a především milá, neboť v současné době natrefit na ochotnou a milou obsluhu je celkem zázrak. A ještě jedna velká výhoda, hned vedle půjčovny je prodejna s textilem, kde seženete punčochy, prádlo, atd. a nemusíte nikde složitě běhat. Já osobně jsem byla moc spokojená.

— Tereza Šepsová, Nová Paka

Dobrý den do salonu Carmen, tímto bych chtěla co nejsrdečněji poděkovat za Vaši ochotu, laskavost a pomoc při výběru svatebních šatů. Šatičky se všem moc líbily, já se v nich cítila úžasně, a tak jsem si je užívala až do večera! Zasílám slíbenou fotografii z našeho svatebního dne. S pozdravem a přáním spousty spokojených zákazníků, mezi které se řadíme i my.

— Klugarovi,